O nas

Pohybuji se v nápojovém průmyslu od roku 2005. Od té doby jsem tak trošku "zasažen" touto problematikou. Každý, kdo se věnuje své práci naplno, musí být ovlivněn. Workoholik? Ani náhodou. Rád se flákám a zajímam se o vše, co je alespoň trošku zajímavé. Zatim jsem Bc. a za dva roky Ing. Možná za tři. Obor potravinářský, jak jinak. Pro ty z vás, co si myslí, že je VŠ k ničemu, tak se mýlíte. Sorry. Já začal studovat z důvodu nedostatku znalostí v podnikání. A vyplatilo se. Zkušenosti přijdou s praxí vždycky, znalosti také, ale nikdy né tak, jak vám je může předat vysoká škola.

Zajímám se o kde co. Sleduji světové i domácí dění, čtu články, komenáře, názory, postřehy. Chodím k volbám, platím daně, nestěžuji si, pracuji, studuji a starám se o sebe a ne o jiné. Neřešim, co kdo má a nemá. Ten, kdo má peníze a majetek a dosáhl toho tvrdou a poctivou prací, budíž mu to přáno, fandím takovým lidem. Ten, kdo ho nakrad nebo nabyl podvodem... voda se už vaří. Jo a nejradši mám ty, co sedí na prdeli, stěžují si na všechno a tvrdí, že oni sami nic nezmění. Ani u sebe ani v okolí. Většinou pijí gambrinus, čtou blesk a koukají na Novu.

Mám rád kvalitní muziku, kvalitní filmy, výborné jídlo, ještě lepší pití, český a anglický humor, dobrý styl a vkus, auta, historii, cestování... Jsem vybíravý a náročný ve všem, obklopuji se pozitivními, přímými, férovými lidmi a zpravidla řikám, co si myslím. (Johnny)


O webu a jeho vzniku

Měli jsme tu možnost přivonět a ochutnat aspartamy, acesulfamy, benzoany a jiná náhradní sladidla, konzervanty, emulze, aromata, extrakty a barviva. A náhle se zrodila myšlenka, proč se nepodělit s ostatními o tom, co vlastně dostávají do svého těla skrze nápoje všeho druhu. A tak vznikl tento web.

Postupně se pokusíme zrecenzovat co největší množství nealkoholických nápojů, které na českém trhu můžete nakoupit. Chystáme se lehce dávat přednost českým výrobcům, jelikož podporujeme české výrobky (koneckonců je to trend, že). Rozhodně přijdou na řadu i zahraniční producenti, a pak také jednotlivé přísady, které mnohdy utvoří finální chuť nápoje, resp. ji uplně změní.