První čtvrletí druhého roku vypito.cz

Dne 5. dubna 2014, 10:45

První čtvrletí druhého roku vypito.cz

Poslední více než půlrok jsem nenapsal žádné shrnutí za uplynulé období. Usoudili jsme, že měsíční "reporty" jsou příliš časté a zbytečné. Kór když od začatku roku nevím... KAM dřív skočit! Ale nebojte, zase to rozjedeme. Nejenom v recenzích nápojů.

Vlastně ano, oslavili jsme první rok vypito.cz. Musím se přiznat, že mi poslední velké zkouškové období od ledna do konce února dalo opravdu zabrat. Pravda, vesměs jsem vyhrál. Zůstala ale jedna nedodělaná zkouška (přijde na řadu v létě) a k tomu mi zbyl v letním semestru ještě předmět, uspěšně nedokončený z loňska, jménem ekonomická statistika. Dobré že? Sice ubyla škola, ale přibyla práce, sami jste viděli fotoreport na fejsbucích z Dánska, kam jsme dodali výrobník limonády s výkonem dvanáct tisíc litrů za hodinu a předtím ještě jeden Mixer na Slovensko s výkonem šestnáct tisíc litrů za hodinu. Brzo přijdu s článkem, který vám přesně výrobu limonády popíše, máte se na co těšit.

Z hlavních recenzí od začátku roku bych určitě vyzdvihl poctivý ovocný nápoj se 40% ovoce od Tomy – Toma multivitamín. Jeden z nejvíce ovocných nápojů, co jste tu zatím měli. Dál určitě zmíním malinovou příchuť v podobě Pfanner Malina. Na trhu najdete opravdu minimum malinových nápojů. Z kategorie "Vody" jsem ochutnal druhou příchut HEALTHY z celkem tří Diva's vod. Přijdou mi tyhle Diva's vody prostě předražené a tváří se jako něco super a přitom... Z českých luhů a hájů resp. pivovarů a sodovkáren došlo na náchodskou Primátor Hrozno limču. No... přečtěte si článek sami a uvidíte, co na to Jenda, alias hlavní ochutnávač vašich našich nápojů.

Mám radost ze získáných vzorků nápojů Pfanner. Díky vstřícnosti společnosti Pfanner, spol. s r.o. dorazila opravdu velká těžka krabice nápojů a já tak mám možnost ochutnat a zrecenzovat šťávy, nektary, ovocné nápoje i ledové čaje od rakouského výrobce. Díky jedné akční slečně jsem obdržel vzorky UGO šťáv. Ano, těch šťáv od Kofoly, která značku UGO nedávno koupila a získala tak produkt ze segmentu "zdravých" čerstvě lisovaných šťáv (žádný koncentrát). Připravuji sérii recenzí, jelikož UGO mají omezenou trvanlitost – pro zachování čerstvosti totiž neprochází pasterací. Věřim, že mi během dubna klesne množství povinností a více se budu věnovat našemu webu o nápojích.

Jo a mrkněte na anketu na hlavní stránce ve sloupci vpravo dole. Potřebovali bychom vědět, jak se stavíte ke způsobu hodnocení nápojů z vaší čtenářské strany. Tento systém bychom co nejdříve rádi zprovoznili, řešíme detaily. Uznávám, chtělo by to už nový design celého webu, ale to už jsem řikal někdy na podzim že ano. V každém případě, databáze se plní a dříve či později stejně celý vzhled stránek přepracujeme. J.

Štítky:

Hodnocení, Pasterace

KOMENTÁŘE

Nejsou žádné komentáře

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Webová adresa musí být ve tvaru www.vaseadresa.cz. Email nebude veřejně publikován. K zobrazení avataru je využívána služba gravatar.com


grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmmmadangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion