První červenec vypito.cz

Dne 5. srpna 2013, 20:08

První červenec vypito.cz

Červenec třikrát hurá. To byla doba, než jsme překonali třítisícovou hranici navštěv za měsíc. Průměr se dostal na rovných 100 návštěv denně. Určitě pomohlo nejenom teplé počasí. Nápojařina má holt sezónu v létě.

Přesto, že začátek vypadal dost slabě, vše se už v druhé čtvrtině července začalo otáčet. V létě zpravidla návštěvnost na webu obecně klesá. I u nás to tak vypadalo. Nakonec jsme ale zaznamenali více než desetiprocentní nárust v návštěvnosti. Konečně už hesla coca cola zero a coca cola light nebyly na prvním místě v zadaných hledaných slovních spojeních. Nejhledanější heslo zní "semtex energy drink". Na čtvrtem místě se usadila "kokosová voda". Však ono se to změní, až zase přijde coca cola s novou reklamou v tv.

Další várka nových a netradičních plechovek, sklo či PET lahví i lahviček a Tetra Paků zobrazuje nová hlavní fotka na našich vypito.cz fejsbucích. Většina přišla od obchodníků. Skoro všichni oslovení výrobci nealkoholických nápojů u nás se neozvali, nebo neměli zájem. Škoda. Věřím ale, že se do budoucna zadaří a budu vám moci více představit, co a jak se v Čechách produkuje. Nejdostupnější ze zobrazených nápojů je Pfanner Brazilský pomeranč. Ostatní musíte téměř všechny nakupovat přes eshopy, nebo vyjímečně seženete na benzinkách a u méně dostupných lokálních obchodníků.

Určitě doporučuji ochutnat Kvass. Podle mého nápoj, který nemá zatím u nás konkurenci. Patří do kategorie limonád. Velice specifických limonád, ale kategorii "spešl limči" kvuli tomu zakládat nebudu. Kvass zaujme nejen chutí, ale i způsobem výroby s tudiž hlavní surovinou. Poslední měsíc jinak přibyly hlavně zeleninové šťávy jako Fructal Červená řepa nebo rajčatový WeserGold. Největší radost mám z článku Nektar patříci do skupiny, interně jsme si to tu nazvali, "vždělávací články". Z novinek se ale nejvíce těšim na Pure Coco vodu. Třetí kokosová voda v pořadí u nás. Jde o 100% vodu. To zní zajímavě že? Správně bych měl říct 100% kokosovou vodu.

Přiznávám, že bych potřeboval více času, aby vypito.cz více rostlo a bylo na něm více informací o nápojích a všem co s nealko nápoji souvisí, ale tak snad časem. Díky za přízeň.

Štítky:

Hodnocení

KOMENTÁŘE

Nejsou žádné komentáře

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Webová adresa musí být ve tvaru www.vaseadresa.cz. Email nebude veřejně publikován. K zobrazení avataru je využívána služba gravatar.com


grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmmmadangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion