Červnové suma sumárum

Dne 4. července 2013, 09:45

Červnové suma sumárum

Moc jsem toho neporval. Respektive porval, ale ne na blog. Skončilo zkouškové období a podařilo se mi srovnat skóre univerzita ja 2:2. Dost slabota. Tak a teď co jsem (ne)stihnul na vypito.cz. Pár recenzí bylo.

Začnu Refit šťávami. Některé příchutě byly milým překvapením, jiné trošku zklamáním. Přesněji řečeno, 100% Refit Červená řepa chutná fakt luxusně. Rozhodně nejlepší červená řepa, co jsem zatim pil. Hádám, že pro svoji "čistou" zeleninovou chuť budou Refity rozdělovat konzumenty na 2 základní tábory. Na ty, co je milují a na ty, co je nesnáší. Já mám svého favorita. Rozhodně ochutnejte. Kromě Refitů přibyly zeleninové Viko Zeleninová směs a Fructal Mrkev. Připravuji další červené řepy, mrkve i nějaké to rajče. Prostě v zeleninových šťávách budeme pokračovat, těště se.

Ochutnal jsem i klasické české limonády. První kousek byl ZON Limetka a druhý Primátor Multivitamín. Obě dvě nijak nezaujaly, ale vyložený propadák to také nebyl. ZONky podle mého mají svůj potenciál, který ale bohužel zůstává nevyužit. V dnešní době ani neprovozují fejsbuky. To Primátor ano. Ten mě ale zklamal dost velkým množstvím chemie ve svém multivitamínu. Pokusím se sehnat zbylé příchutě a zrecenzovat je. Škoda, že v sodovkárně ZON jsem byl tak nějak suše odmítnut. Čili tududumtum. Do Primátora se chystám zavolat.

Mám tu další várku netradičních nápojů. Čekám ještě na pár kousků a udělám foto. Budou tam i exotické kousky z arabských zemí, či z Filipín. Největší událost (no událost je možná silné slovo) byly polepy na autě (foto na fejsbucích) a tak konečně začala i nějaká jiná než internetová propagace. To byla doba. Vymýšlím i další zajímavosti, jak web propagovat jinak a pokud možno netradičně. Mimo jiné jsem konečně zkompletoval pár naučných článků, aby jste se zorientovali v základních pojmech. Snad toho zvládnu v červenci mnohem víc.

Štítky:

Hodnocení

KOMENTÁŘE

Nejsou žádné komentáře

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Webová adresa musí být ve tvaru www.vaseadresa.cz. Email nebude veřejně publikován. K zobrazení avataru je využívána služba gravatar.com


grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmmmadangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion